Apple Jelly

Raether Family Farm

Apple Jelly

Regular price $6.00
Unit price  per 

1/2 pint

Jellies are 1 for $6 or 3 for $15. Please select your quantity.

INGREDIENTS: APPLE JUICE, SUGAR, PECTIN.

SNAP/EBT and WIC accepted here.