Dandelion Jelly

Raether Family Farm

Dandelion Jelly

Regular price $6.00
Unit price  per 

Jellies are 1 for $6 or 3 for $15. Please select your quantity. 

INGREDIENTS: DANDELIONS, SUGAR, PECTIN, WATER.