Lamb Sticks

Gravel Road Farm

Lamb Sticks

Regular price $5.00
Unit price  per 

Snack food with a little kick. Price per package, indicate the number of packages, they are about 1/2lb each.

At Gravel Road we are passionate about raising our sheep on quality grass and hay to ensure the most natural and healthy diet. We give them clean fresh pasture each day as we we rotate them around our 50 acre farm. Our lamb is an excellent source of protein and is heart healthy, lean and locally grown.

Ingredients: Lamb, water, salt, spices, garlic, dextrose, sugar, brown sugar, sodium nitrite, collagen casing.