Raether Family Farm

Pear Jam

Regular price $6.00
Unit price  per 

1/2 pint. 

Jellies and jams are 1 for $6 or 2 for $10. Please select your quantity. You can mix and max anything that is 2 for $10, if you wish to select a different type of jelly/jam for your 2nd jar please indicate the flavor you would like in the order notes at checkout. 

SNAP/EBT accepted here.