Thyme

Gravel Road Farm

Thyme

Regular price $1.50
Unit price  per 

Our thyme is grown in our greenhouse year round. Price per bunch. 

At Gravel Road Farm we are committed to using the best growing practices for a healthy environment.

SNAP/EBT and WIC accepted here.